Naše druhé setkání se konalo 19. 7. 2008 v Klánovicích u Prahy, při příležitosti Srazu historickýc vozidel pořádaným Okrášlovacím spolkem Klánovice. Dopoledne se vedlo v poklidné, družné atmosféře, kdy si členové klubu povídali mezi sebou a s majiteli vystavovaných historických vozidel.

Odpoledne kolem 12:30 hodin jsme opustili místo konání srazu historických vozidel, a přesunuli jsme se do vedlejší obce Újezd nad Lesy do restaurace Kolmanka, kde se konala na 2. setkání Svoboda Traktor Klubu.

Po ukončení schůzky v restauraci Kolmanka někteří členové odjeli domů, někteří se vrátili do Klánovic, kde dál probíhala výstava historických automobilů. Dokonce jich za dobu naší nepřítomnosti několik přibylo.

Celkem se nás sešlo 7 členů, ale jeden z nás bohužel musel odjet, takže se schůzky nezúčastnil, i tak mu ale děkujeme, že dorazil. Traktorů Svoboda tam také moc nebylo, všeho všudy jeden kousek 🙂 pana Císaře. Doufáme, že se do další schůzky Svoboda Traktor Klubu podaří zrenovovat alespoň další dva kousky, aby zastoupení traktorů Svoboda na různých srazech už jen stoupalo.

Děkujeme všem členům, kteří se tohoto srazu zúčastnili, a doufáme, že se s nimi, i Vámi dalšími uvidíme na dalším srazu.

 

Fotky z akce jsou ZDE